Navigace

Emirates přechází na digitální palubní vstupenky pro lety z Dubaje

Blog Letecká doprava


Letecká společnost Emirates učinila krok vpřed ve své snaze nabídnout zákazníkům pohodlí a jistotu cestování v digitální podobě a od 15. května 2023 od většiny cestujících odlétajících z Dubaje vyžaduje, aby používali mobilní palubní vstupenku namísto tištěné papírové verze.

 

Cestující, kteří se odbaví na Terminálu 3, obdrží mobilní palubní vstupenku prostřednictvím emailu nebo SMS. Cestující, kteří se odbaví online, si mohou palubní vstupenku nahrát do své peněženky Apple Wallet nebo Google Wallet nebo si ji vyzvednout v aplikaci Emirates App. Potvrzení o odbaveném zavazadle je rovněž zasláno e-mailem přímo cestujícím nebo je k dispozici v aplikaci Emirates.

 

 

Mobilní palubní vstupenku lze používat po celou dobu cesty – v dubajském Duty Free, při bezpečnostní kontrole i při nástupu do letadla, a to pouhým předložením palubní vstupenky v telefonu. Agenti společnosti Emirates a letištní personál jednoduše naskenují QR kód na mobilní palubní vstupence, když cestující prochází letištěm a nastupují do letadla.

 

Někteří cestující mohou stále vyžadovat vytištění fyzické palubní vstupenky – například cestující s kojenci, nezletilí bez doprovodu, cestující vyžadující zvláštní asistenci, cestující s následnými lety jiných leteckých společností a všichni cestující na letech do USA.

 

Možnost vytisknout palubní vstupenku je k dispozici na vyžádání u agentů společnosti Emirates u odbavovacích přepážek, pokud cestující nemají mobilní zařízení nebo pokud nemají přístup k datům na svých zařízeních z důvodů, jako jsou: vybití baterie, porucha nebo závada systému, zpoždění doručení zprávy nebo nemožnost přístupu k WIFI, síti nebo datovému balíčku.
Kontakty


Kam dál


Img